Komunia święta – Jaki wybrać catering?

0

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 16-09-2019

Właśnie zbliża się wielkimi krokami ten dzień? Ten szczególny dzień dla Ciebie oraz co jasne dla Twojego dziecka? Zbliża się dzień pierwszej komunii świętej. Nasza tradycja zwykle zakłada przy okazji takiego święta zorganizowanie małego poczęstunku dla zaproszonych gości. Jak właściwie wybrać firmę cateringową, która zajmie się obsługą tej małej imprezy?

Nie możemy zamówić pierwszej lepszej firmy cateringowej. Jeśli źle ją wybierzemy możemy narazić się na przykre opinie zaproszonych gości, które mogą skutecznie przyćmić uroczystość tego dnia. Wszystko musi być dokładnie przemyślane. Od rodzai posiłków do pór ich wydawania. Jest to bardzo istotne. Powinniśmy zacząć od obiadu składającego się z dwóch dań. Nie może zabraknąć różnego rodzaju sałatek. Obowiązkowym składnikiem w menu powinny być również różnego rodzaju ciasta i przekąski. W późniejszej części uroczystości na stole powinny pojawić się jakieś ciepłe dania, na przykład krokiety z barszczem. Firma cateringowa powinna sprawnie obsługiwać całą uroczystość. W odpowiednich momentach kelnerki lub kelnerzy powinni podawać stosowne dania oraz opróżniać stoły z pustych talerzy bądź resztek jedzenia tak, aby stół zawsze był czysty a zarazem sowicie zastawiony. Nie może dojść do sytuacji w której goście nie zjedli jeszcze jednego dania a na stół podawane jest drugie. Nie może również zabraknąć kawy bądź herbaty. Podstawową rzeczą jest to, żeby wszystkie dania które powinny być podawane na ciepło faktycznie takie były. Nie może zdarzyć się sytuacja, że na przykład w podawanym drugim daniu mięso okaże się za zimne. Są to cechy dobrej firmy cateringowej. W jej wyborze najlepiej posłużyć się opinią znajomych, którzy w poprzednich latach wyprawiali już komunie. W okolicy na pewno znajdzie się kilka osób jakie udzielą cennych porad. Możemy także posiłkować się opiniami zamieszczonymi w internecie wpisując w wyszukiwarce nazwę firmy, którą chcemy sprawdzić. Pamiętajmy, że goście będą patrzeć na całą uroczystość głównie przez pryzmat cateringu. [podobne: ryba o spłaszczonym ciele, ryba o zielonych ościach, ryba z rodziny karpiowatych ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ryba o spłaszczonym ciele ryba o zielonych ościach ryba z rodziny karpiowatych